YENİLİKÇİ, MOBİL, DOĞA DOSTUYUZ VE BİLİŞSEL PERFORMANSI ARTIRIRIZ.

HMS A.Ş. olarak bilişsel performansı artırmayı, evde, işte, her yerde kişinin hizmetinde olan, sağlık ve zindelik temalı yazılımlar geliştirmeyi hedeflemekteyiz. Amacımız, tüm dünyada sağlık ve iyilik durumunun artışı, bilişsel performansın iyileşmesi ve insanın mutlu olmasıdır. Otoimmuniteye bağlı gelişen beyin durumlarının insan hayatına etkisini azaltmaya, sosyal uyumu sağlamaya ve bireyin, ailenin ve toplumun mutluluğunu sağlamaya kendimizi adadık. Gerçek bir dönüşüm mimarı olmak istiyoruz. * Çevreye en az zarar veren donanım ve yöntemler kullanıyoruz. * Kişinin, gün içerisinde yaşamının olağan akışına entegre oluyoruz. * Katılımcıyız, farklı bireylerin kullanımına uygunuz. * Hiç yan etki oluşturmadan bilişsel performansı artırıyoruz. * Toplumun dezavantajlı kesimlerini destekliyoruz. * Annelerin yeniden çalışma hayatına dönmesine yardımcı oluyoruz. * Sağlıklı ve iyi olmayı , herkese ve tabana yayıyoruz. * Bilişsel performansı iyileştirerek toplumu tümüyle dönüştürüyoruz. * Fakir çocukların bilişsel performanslarının iyileştirilmesi için destek oluyoruz.

  • SAĞLIK

    Bilinçli farkındalığı artırıyoruz.

  • MOBİL

    Mobil telefon çözümleri sunuyoruz.

  • YAZILIM

    Teknolojik olarak ileri çözümler yaratıyoruz.

TIP UZMANLARIMIZ

Şirketimiz, 21. yüzyılda çevresel koşulların bozulması sebebiyle insanın içine düştüğü zor duruma protest bir tepki vermekte ve yenilikçi teknolojik çözümler üretmektedir. Teknoloji, insan için varolmalıdır, onu doğadan ve doğal yaşamdan koparmadan onun bilinçli farkındalığını güçlendirmesine yardımcı olmalıdır. Biz de insanları doğal ortamından ayırmadan en yüksek teknoloji olanaklarını mobil ortamda sunuyoruz. "Her yerde ve her zaman saglikli ve mobil kal" misyonu ile yola çıktık.

HMS

Doç. Dr. Barış Ekici

Yönetim Kurul Üyesi

HMS

Prof. Dr. Fehim Arman

Yönetim Kurul Üyesi

HMS

Kardelen Ertürk

Psikolog

HER YERDE, HER ZAMAN SAĞLIKLI ve MOBİL KAL

OFİSLERİMİZ

Sabanci Üniversitesi’nde geliştirilen mobil uygulamamız, nörogeribildirime dayalı olup, düzenli kullanımda çocukların ve yetişkinlerin beyinlerinde varolan yavaş dalgaları azaltıyor ve bilinçli farkındalığı artırıyor.

team

Sabancı Üniversitesi

Acıbadem

Satış

team

AcıBadem Üniversitesi

İstanbul Ofis Merkezi

ARGE

FİYAT TABLOSU

WEB RAPORLAMA

Uygulama yanında raporlama desteği..

Auto Train Brain'i satın aldığınız takdirde; raporlama sistemine de otomatikman üye oluyorsunuz. Üye iseniz raporlarınıza buradan ulaşabilirsiniz!

WEB RAPOR GİRİŞ

BİZE ULAŞIN

HMS Health Mobile Software A.Ş
Adres: İçerenköy Mah. Kayışdağı Cad. No:32 Acıbadem Üniversitesi Kuluçka Merkezi 34752 Ataşehir - İstanbul, Türkiye

Satış Destek: +90 552 651 00 50  +90 532 326 55 82

E-mail : info@healthmobilesoftware.com