AUTO TRAIN BRAIN NASIL ÇALIŞIR?

AutoTrainBrain, gözler açık ve dinlenme anında, beyninizdeki yavaş dalgaları 14 kanaldan düşüren dünyadaki ilk ve tek araçtır. Kişiselleştirilmiş aktivite takibi, yavaş dalgaların düşürülmesinin ödüllendirilmesi, etkin bir bilişsel eğitim programı oluşturur.

1.
AutoTrainBrain'i ve MyEmotiv'i cep telefonunuza yükleyin.

Android telefonlar için Auto Train Brain uygulamasını Google Play Store'dan, iOS uygulamalar için AppStore’dan cep telefonunuza indirin. Ayrıca, başlık kalibrasyonu yapmak için Myemotiv uygulamasını da indirin.

2.
Cep telefonunuzun konum ve wi-fi ve blue-tooth servislerini açın.

GPRS veya wi-fi özelliklerini açarak telefonunuzun data verisi almasını sağlarsınız. Bluetooth’u açarak da kulaklıkla bağlantı sağlanır.

3.
eMotiv EPOC+ elektrodlarını salin su ile ıslatın.

Hidratör paketindeki kulaklık bileşenlerinin herbirinin üzerine salin su (tuzlu suyunuzu) damlatın. Her kullanımdan önce bu işlemi tekrarlayın.

4.
Elektrodları eMotiv EPOC+'a takın.

Kulaklık başlıklarını, kulaklık üzerindeki sensörlerin üzerine tek tek oturtun. Tam oturduğunda çevirerek kilitleyin.

5.
eMotiv EPOC+ başlığının iyice şarj olduğundan emin olun ve düğmesinden açın.

Herhangi bir olumsuzluk yaşamamak için bir gece önceden eMotiv’i şarj edin. Cep telefonunuzdan başlığa bağlanmakta problem yaşıyorsanız, eMotiv başlığını düğmesinden kapatıp açın ve 30 sn kadar bekleyin. Başlık otomatik olarak cep telefonunuza bağlanacaktır.

6.
Emotiv uygulamasına girerek, tüm elektrodların çalışır halde (yeşil) olduğunu izleyin.

Tüm elektrodların yeşil olarak görüntülenmesi, nörogeribildirim kalitesini optimumda tutmak ve beynin tüm bölgelerini iyileştirmek için gereklidir. Eğer elektrodlar sarı ve kırmızı renkteyse salin su ile daha çok ıslatın.

7.
AutoTrainBrain'e, satın alırken yarattığınız kullanıcı adı ile giriş yapın.

Eğer paketlerimizden birisini web üzerinden satın aldıysanız, kullanıcınız bu aşamada yaratılmış olacaktır. Cep telefonunuzdan, bu kullanıcı ile giriş yapmanız yeterlidir. Eğer, sizde başlık varsa, yeni kullanıcı kaydı yaratıp uygulamayı kullanın. İlk 5 kullanım ücretsiz olacaktır, sonra ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz.

8.
'EPOC+ bağlantı tamam' yazısını görünce 'Başla' tuşuna basın.

Uygulamaya bağlanınca, BAŞLA ikonuna basınız ve beyin sinyallerinizin okunduğundan emin olunuz. “Başla” tuşuna bastığınızda, sağ üstteki butonlardan sağdan 2. sırada olan tuşa basarak elektrod bazındaki raporu inceleyebilirsiniz, bu sayfada değişen rakamlar görmeniz, beyin sinyallerinizin cep telefonunuza kadar geldiğini gösterir. İstediğiniz zaman, aynı tuşa basarak bu raporu ekrandan kaldırın.

9.
''Rüya'' tuşuna basarak nörogeribildirim yapmaya başlayın.

Gözler açık şekilde ve dinlenme pozisyonda, puan kazanmaya, kırmızı oku yeşil yapmaya odaklanın. Beyninizde bulunan yavaş dalgaları (Theta) azaltmanız yönünde geri bildirim alacaksınız. Yavaş dalgaları, sizinle aynı yaş grubunda yeralan sağlıklı bireylerin beyin sinyalleri seviyesine çekmeniz istenmektedir. Kırmızı ok işareti görmeniz, yavaş dalgaları düşüremediğinizi, yeşil ok işareti görmeniz yavaş dalgaları düşürebildiğinizi, ve bu eylem üzerinden puan kazandığınızı, hiç ok görmemeniz ise beyninizde yavaş dalga olmadığını göstermektedir.

10.
Yaklaşık 20 dak sonra nörogeribildirimi "Stop" düğmesine basarak kapatın.

En az haftada 3 gün, veya haftanın her günü en fazla 2 kez, aynı saatlerde (tercihen sabah uyanınca ve öğleden sonra saat 18:00 öncesinde) en az 10 dakika, en fazla 30 dakika uygulayın. 10 dakika sol beyninize, 10 dakika da sağ beyninize nörogeribildirim uygulayın.

11.
Web raporlarından gelişiminizi izleyin.

Paketi satın aldığınız takdirde sitemiz üzerinden web raporları bölümünden kullanıcı adınız ve şifreniz ile raporlarınıza ulaşabilirsiniz.

12.
eMotiv EPOC+'ı düğmesinden kapatın, elektrodları çıkarıp kutusuna kaldırın.

Uygulamayı bitirince, elektrodları kutusuna yerleştirmeyi ve cihazı şarja takmayı unutmayınız

13.
13. İlk 20 seansta, "Rüya" protokolünü önce sağ beyne 10 dakika, sonra sol beyne 10 dakika uygulayın. 20 session'dan sonra, önce "Rüya" protokolünü, sonra "Akıl", “Hiper”,”Konuş”, “Oku”,”Yön” protokollerinden birisini uygulayın. Sonrasında Alfabe eğitimi yapın (7-10 yaş için alfabe eğitimi uygundur).

Beklenmeyen bir etki gördüğünüzde, HMS Health Mobile Software A.Ş.'yi arayın. eMotiv EPOC+ başlığın kafaya yaptığı basınçtan dolayı geçici başağrısı olabilir. İlk günler, eğitimi daha az miktarda yapın, yavaş yavaş dozajını artırın.

KULLANIM VİDEOSU

Beyinde bulunan elektrik dalgaları, okyanus ve denizlerdeki dalgalara benzetilebilir. Bu dalgaların fazla oluşu bilişsel performansı düşürücü etki yapmakta, öğrenme motivasyonunu azaltmaktadır. Çocukları görsel ve işitsel oyunlarla destekliyor ve kendi beyin sinyallerini kendilerine geri besleyerek (nörogeribildirim) bilişsel performanslarını artırıyoruz. Sabancı Üniversitesi’nde geliştiren mobil uygulama nörogeribildirime dayalı olup,  çocukların okullarında başarılı olmalarına yardımcı olmakta. Binlerce çocuk ve yetişkin üzerinde test edilen bu uygulama, elde edilen verilere göre, 20’nin üzerinde kullanımdan itibaren  bilişsel performansı artırıp, hata oranını düşürüyor.

FİYAT TABLOSU


AUTO TRAIN BRAIN
3 AY

₺18/SEANS
 • 3 aylık kullanım
 • Başlık hariç, yazılım aboneliği dahil
 • Aile için (2 kişilik) kullanım imkanı
 • Türkiye için geçerlidir
 • ₺1.500 (KDV Dahil)

 • 500 TL /aylık


AUTO TRAIN BRAIN
9 AY

₺28/SEANS
 • 9 Aylık Kullanım
 • Başlık dahil, Yazılım Aboneliği Dahil
 • Aile için (4 kişilik) kullanım imkanı
 • Türkiye için geçerlidir
 • ₺7.600 (KDV Dahil)

 • 844 TL /aylık


AUTO TRAIN BRAIN
PRO

₺150/1 KİŞİ - AYLIK
 • Profesyonel Kullanım İçin
 • Kurumsal Müşterilere
 • Başlık ve Yazılım Aboneliği Dahil
 • Türkiye için geçerlidir
 • ₺1.500/Ay (KDV Dahil)

 • 10 Kişilik Kullanım Hakkı


AUTO TRAIN BRAIN
Uzman desteği

₺250/SEANS
 • Beyin gelişiminiz hakkında online destek
 • Uzman doktorlarımız size AutoTrainBrain kullanımı sırasında gelişiminizi değerlendirsin
 • Türkiye için geçerlidir
 • ₺250 (KDV Dahil)

BİZE ULAŞIN

HMS Health Mobile Software A.Ş
MERKEZ OFİS : Impact Hub Yeşilce Mahallesi, Levent Sanayi, Emirşah Sokağı No. 214, 34418 Kağıthane ISTANBUL
ARGE: Yeni Mah. Aşıkveysel Bulvari Erciyes Üniversitesi Teknoloji Gelistirme Bölgesi İdare Binasi ve Kuluçka Merkezi
4.Binası Dış Kapı No:67/A İç Kapı No:12 38039 Melikgazi
Kayseri Erciyes VD 4630597806